TANEČKY PRO ŠKOLKÁČKY

Standardní a latinskoamerické tance pro nejmenší taneční páry, vedené Eliškou.

Taneční kurz pro nejmenší, kteří vytvořili taneční pár už ve školkovém věku. V kurzu se, stejně jako u scéniky a baletu, zaměřujeme na všeobecný pohybový rozvoj, rozvoj hudebního cítění a zlepšování koordinace a stability. Naším cílem je vzbudit v dítěti zájem o pohyb obecně a přispět k radosti z učení se něčemu novému. Na specializaci ve sportu mají děti v tomto věku ještě řadu let čas, proto je první setkání s tancem spíš o vzájemném poznávání, zkoušení a užívání si bezstarostného dětství.

Samozřejmě je ideální začínat s tancem a pohybovou průpravou obecně již v předškolním věku. Abyste si mohli lépe vybrat, nabízíme pro školkáčky více druhů tanečních kurzů, každý probíhá jednou týdně v rozsahu 45 minut.

CO SI VZÍT NA SEBE

dres
sukýnka
piškoty