Často kladené dotazy

Než se rozhodnete vytočit moje telefonní číslo, projděte si odpovědi na časté otázky. Třeba tu objevíte to, co hledáte!

Pokud je kurz již zcela obsazen, přihláška do kurzu již není aktivní. Pokud jste přihlášku odeslali, je vše v pořádku a jste zařazeni mezi přihlášenými.
Nikoliv, prosíme o přihlášení i v případě, že jste dostali dárkový poukaz. Nemůžeme vědět, že se k nám chystáte, protože poukaz má platnost jeden rok a můžete ho použít na jakýkoliv typ kurzu. Máte tak desítky možností, kdy na kurz přijít a my Vám v kurzu po přihlášení budeme rezervovat místo.
Zápis do kurzů zahajujeme většinou několik měsíců před začátkem kurzu a ukončujeme ve chvíli, kdy se kurz naplní. Možnost přihlásit se přes web taneční školy je ukončena vždy 10 dní před zahájením kurzu. Někdy na žádost zájemců vypisujeme nové kurzy např. jen měsíc před zahájením. Platí: čím dřív, tím lépe a samozřejmě také kdo dřív přijde... Doporučujeme tedy neotálet s přihláškou, zároveň nám tak usnadníte organizaci kurzu.
To záleží na 3 faktorech: 1) kolik bude ve skupině dívek a chlapců, 2) kolik vás bude celkem 3) jak včas se přihlásíte. Zavolejte mi (tel. 604 198 196) nebo napište email (ue.aloks-incenat[canivaz]ofni), slevu Vám obratem sdělím.
Po přihlášení obdržíte na email, který jste uvedli jako kontaktní, sérii emailů, ve kterých naleznete i informace o způsobu provedení platby.
Několik málo dní ještě tolerujeme (max. 3 dny). Předtím, než Vás z kurzu vyřadíme, zašleme Vám na email opakovanou výzvu k zaplacení. Pokud ani poté kurz nezaplatíte, jste z kurzu pravděpodobně vyřazeni. Obraťte se na nás telefonicky, v kurzu i přesto mohou být stále volná místa.
Průkazku účastníka kurzu, stejně jako gardenku si vyzvednete na první lekci.
Do tanečních pro dospělé přijímáme přihlášky pouze v páru, do tanečních pro mládež se můžete hlásit samostatně, lady kurzy probíhají sólově. Pokud byste se však chtěli přihlásit do tanečního kurzu a nemáte taneční protějšek, kontaktujte mě na ue.aloks-incenat[canivaz]ofni nebo telefonicky, pomohu Vám mezi ostatními zájemci o tanec vhodného partnera nebo partnerku najít.
Kurzy vypisujeme cca půl roku, někdy i celý rok dopředu, abyste měli dostatek času na přihlášení. Neplánované kurzy navíc (většinou na základě zvýšeného zájmu o daný kurz nebo termín) zveřejňujeme na www stránkách ale např. i jen měsíc před zahájením kurzu. Můžete se také domluvit se svými přáteli a objednat si kurz pouze pro Vaši uzavřenou skupinu (cena je stejná jako u ostatních kurzů). Všechny aktuální informace a kurzy naleznete vždy na našich stránkách.
Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Každý si pod slovem „základy“ představí něco jiného a také záleží, jak rychle se učíte. Zavolejte mi a společně vybereme vhodný kurz.
Opakovací kurzy jsou bohužel určeny pouze pro absolventy našich kurzů z jednoduchého důvodu, opakujeme figury, které jsme se již společně učili a účastníci kurzu jsou na přibližně srovnatelné úrovni a umí totožné figury.
Ano, kontaktujte mě telefonicky nebo emailem, dárkový poukaz Vám ráda vystavím a odešlu např. i emailem.
Pokud běží souběžně více kurzů stejného typu, můžete přijít na jinou lekci (ne vždy ale výuka v jednotlivých kurzech probíhá stejným způsobem a stejně rychle). Řešením také může být domluvit si individuální lekci.
Plesy taneční školy jsou otevřené akce, nemusíte být absolventem našich tanečních kurzů, přesto Vás rádi na plese přivítáme, nezapomeňte si však včas a předem zarezervovat a zakoupit vstupenky.