DÁRKOVÝ POUKAZ

Tanec se díky pořadům jako je Star Dance stal velmi módní záležitostí. Vyhnout se ve společnosti faux pas znamená naučit se tančit. A to teď hned, bez dalšího odkládání. Mnoho mých klientů objevilo ale v tanci především aktivní způsob relaxace a vítanou formu pohybu. Taneční páry si také chválí, že po letech zase našly možnost trávit smysluplně čas společně se svým protějškem a sbližují je společné zážitky.

Darujte svým blízkým k Vánocům, k narozeninám, k jubileu nebo k výročí taneční kurz. Rádi Vám vystavíme dárkovou poukázku, kterou si buď můžete po domluvě na telefonním čísle +420 739 517 352 vyzvednou osobně na recepci taneční školy nebo Vám ji rádi zašleme v elektronické podobě na Váš email. Stačí vyplnit níže uvedený objednávkový formulář nebo nás kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Dárkový poukaz je možné využít na celou nabídku tanečních kurzů nebo na nákup taneční obuvi v naší taneční škole.

Platnost poukazu je 6 měsíců od data vystavení.

Vzor dárkového poukazu:
Chci objednat dárkový poukaz:

• Vyplňte základní údaje.
  • Zkontrolujte, zda se nevloudila chybička do Vámi zadaných údajů.
  • Klikněte na OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ.
Toto pole nechejte prázdné:
Fakturační údaje

Výpočet ceny kurzovného při použití dárkového poukazu a zároveň procentualni slevy:
jednotlivec: zakladni cena kurzovneho [minus] zaplacena hodnota poukazu [minus] ( (zakladni cena kurzovneho [minus] zaplacena hodnota poukazu) [krat] procentualni vyse slevy [deleno] 100)
pár: zakladni cena kurzovneho [krat] 2 [minus] zaplacena hodnota poukazu [minus] ( (zakladni cena kurzovneho [krat] 2 [minus] zaplacena hodnota poukazu) [krat] procentualni vyse slevy [deleno] 100)