NEFORMÁLNÍ TANEČNÍ KURZ

Kurz pro zarputilé odpůrce obleků, kteří by se přesto rádi naučili tančit.

Je jedno, jestli se v obleku cítíte nepohodlně, nebo do něj nechcete jen kvůli tanečnímu kurzu investovat. Společenské oblečení na tento typ kurzu nebudete potřebovat. Tančit se zvládneme naučit přece i neformálně oblečeni.

Jako stovky mých klientů před Vámi jste se teď i Vy ocitli na této stránce a potřebujete vyřešit stejný problém - nejste si v tanci až tak úplně jistí.

Na plese se celý večer děsíte okamžiku, kdy Vás někdo bude nutit tančit. Před blížící se svatbou Vašich známých dopředu vymýšlíte historky o zvrtnutém kotníku nebo natažených vazech v koleni a když se přiblíží taneční věneček nebo maturitní ples Vašich dětí, nahodíte výraz suveréna a doufáte, že Vaše ratolesti neodhalí, že jste lepší herec než tanečník.

Naučila jsem tančit již přibližně 5 000 mých klientů před Vámi, naučím to i Vás. Sice budete moji několikatisící klienti, ale budu se Vám věnovat, jako byste byli těmi prvními. Po celá léta mojí práce si stojím za pevnými zásadami, kterými jsou profesionalita, citlivý přístup k mým klientům, vstřícnost a ctění společenských pravidel.

Na každé první lekci si vzpomenu na to, jak bylo mně, když jsem poprvé přišla do tanečních. Tenkrát jsem se chtěla schovat do té nejposlednější řady, ale nakonec stejně nebylo kam utéct. Vím, jak je těžké sebrat odvahu a přihlásit se na kurz společenského tance.

Pokud si ale vyberete správnou taneční školu a lektora, bude to hračka. Tanečním kurzem Vás provedu s přívětivým přístupem, velkou dávkou trpělivosti a s úsměvem na tváři. Protože taneční parket je můj život a kus svého života budu na kurzu s radostí věnovat i Vám.

JAKÉ TANCE VÁS NAUČÍME ?

CO SI VZÍT NA SEBE

volnočasové, pohodlné oblečení
čistá obuv