DANCEHALL FEMALE - MÍRNĚ POKROČILÉ

Dancehall je smyslný tanec, který se těší stále větší a větší oblibě, možná i proto, že jsou s ním pevně svázána slova jako sexy, atraktivní, sebevědomý, provokativní a provokující, …

Výrazná hudba, na kterou se tančí, je mixem reggae, hiphopu a dalších stylů. Tanec vznikl na slunné Jamajce. Tanečníci vyjadřovali svou nezávislost, svobodu a touhu prostřednictvím tance. Od 90. let se šíří Latinskou Amerikou dál do Severní Ameriky a Evropy, kde se stává běžnou a oblíbenou součástí latinských tančíren. Kurz dancehall female je určený pro dívky a ženy od 15 let.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU

Maloman Liubava

Životní motto: „Život nebyl včera, ani zítra, je teď. Každý okamžik je výjimečný.“

Právě nabízené kurzy

Termíny dalších kurzů pomalu připravujeme a budeme je postupně zveřejňovat. Těší nás Váš zájem a zkusíme být pilní jako včeličky, abyste se konkrétních termínů brzy dočkali.

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ:

  • pohodlné oblečení, např. tričko, top, mikina a šortky, kalhoty nebo legíny, tenisky nebo silnější ponožky
UKÁZKY Z LEKCÍ