KURZ PILATES PRO ZAČÁTEČNICE A SKOROZAČÁTEČNICE

Učinná metoda jak zpevnit tělo a objevit svaly o kterých ani nevíte.

Pilates je metoda tělesného cvičení, kterou vypracoval již na počátku 20. století Joseph Pilates. Cvičení se ukázalo jako velmi účinné, proto si nachází stále více příznivců, kteří cvičí pilates až do vysokého věku.

J. Pilates věřil, že duševní a fyzické zdraví jsou spojité nádoby a že cvičení dokáže pomoci tělu z nemoci. Cílem metody je zlepšit kontrolu nad svým tělem, zlepšit dýchání a umožnit tak lepší okysličení těla, posílit středovou část těla - hluboké břišní svaly (nelze je posílit běžným cvičením), zlepšit ohebnost a odstranit bolest vyplývající ze špatného držení těla.

To vše se děje díky precizně prováděným pohybům, i nepatrný pohyb tak může zapříčinit velké změny, které jsou patrné po čase na první pohled - lepší držení těla, elegantnější pohyb, zpevněné břišní svalstvo, ... Nechcete to také zkusit?

LEKTORKA

Kurz pilatesu u nás povede energií nabitá, vždy usměvavá, milá, hlavně ale profesionálka za všech okolností Bc. Markéta Blechová.

KURZ JE ZAMĚŘEN

Na techniku dýchání a provedení správného pohybu, naučení základů pilatesovy metody, kompenzace špatných pohybových návyků, vyrovnání svalových dysbalancí, zmírnění nebo odstranění bolestí (zad, kloubů, hlavy,..), načerpání energie.

AKCE 3 + 1 ZDARMA

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet?
Po 6 letech znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

JAKÉ OBLEČENÍ JE VHODNÉ

pohodlné oblečení na cvičení
silnější ponožky
podložku na cvičení s sebou
Kvůli kontrole správnosti provádění cviků je počet účastnic kurzu omezen na 15 osob.
kurz obsahuje 8 lekcí
délka jedné lekce je 60 minut