POWER JÓGA/BALANCE JÓGA

Chcete zhubnout, zlepšit fyzickou kondici, posílit vnitřní svaly a nakonec úžasně zrelaxovat?

Pak Vás budeme očekávat na lekci POWER/BALANCE JÓGY!

Power jóga je relativně nový styl cvičení, který vznikl v USA v 90. letech. Důvodem ke vzniku power jógy byla snaha učinit cvičení dynamičtější a zajímavější, během lekce power jógy se jednotlivé pozice dynamicky střídají, dochází ke stimulaci krevního oběhu pomocí správného dýchání. Tento styl je tedy fyzicky náročnější a je dobrou volbou, pokud chcete shodit nějaké to kilo. Balance jóga vychází z power jógy a je obohacena o balanční pozice. Toto cvičení aktivuje kromě ostatních i hluboké kosterní svaly, které pomáhají ke správnému držení těla a postupné redukci tukových zásob.

NEVÍTE, JESTLI BY VÁM TENTO TYP KURZU VYHOVOVAL?

Nemusíte hned hradit celé kurzovné. Můžete navštěvovat i jednotlivé lekce, na které je nutné se z organizačních důvodů předem přihlásit sms na +420 604 198 196.
Zvýhodněné kurzovné za celý kurz je 890 Kč/8 lekcí, v případě úhrady po jednotlivých lekcích je cena stanovena na 140 Kč/60 min, kurzovné se hradí před lekcí na místě v hotovosti.
Jednotlivé lekce je možné navštěvovat pouze v případě, že kurz není plně obsazený.

AKCE 3 + 1 ZDARMA

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet?
Po 6 letech znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

JAKÉ OBLEČENÍ JE VHODNÉ

pohodlné oblečení
ponožky
podložka
kurz obsahuje 8 lekcí
délka jedné lekce je 60 minut