TANEČNÍ KURZY PRO DĚTI (7-12 LET)

Na cestě za ideálním kroužkem pro Vaše dítě jste došli až na tuto stránku.

Zápis na 2. pololetí 2015/2016

Také ve druhém pololetí otvíráme skupinu pro začátečníky. Tréninky v délce 120 minut probíhají dvakrát týdně. Pokud se rozhodnete věnovat tanci více času, může dětský pár přejít i v průběhu roku do pokročilejší skupiny. Kromě běžných lekcí pořádáme také navíc 2x za měsíc semináře se špičkovými lektory (Marek Dědík - znáte ze StarDance, Veronika Hanušová, David Vejchar), na kterých tanečníci blíž poznávají taneční svět a mohou se dokonce setkat osobně se svými tanečními vzory.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určený pro dětské začínající páry narozené v letech 2008 - 2001.

Co je naším cílem?

• rozvoj pohybových dovedností dětí
  • zlepšování koordinace a kondice
  • rozvoj vnímání hudby ve spojení s pohybem

V neposlední řadě budeme dětem vštěpovat pravidla správného chování ve společnosti, podporovat zdravý životní styl a vhodné chování vůči svému tanečnímu protějšku. Jestli Vaše dítě propadne tanci, se teprve uvidí, ale rozhodně pozná nový, dosud neznámý svět elegantních tanečnic, upravených tanečníků, krásné hudby a nečekaných zážitků.

LEKTORKA

Mgr. Eliška Tatár

TERMÍN KURZU

11. 1. 2016 - 17. 6. 2016