PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Staň se na týden tanečníkem!
Buď na týden tanečnicí!

Taneční příměstský tábor je připravený pro děti, které mají jen základní zkušenost s tancem, případně nemají žádnou zkušenost. Během příměstského tábora si děti vyzkouší různé taneční styly. A protože tanečník musí být bystrý, pohotový, vzdělaný a chytrý, máme pro chvíle pohybového klidu připravené různé logické úkoly, koordinační cvičení a týmové výzvy.

Věková skupina 5-6 let (nečtenáři): všeobecná taneční průprava, taneční hry, karibské tance
Hlavní vedoucí: Mgr. Michaela Lišková
Termín: 14.-18. srpna, od 8:00 do 16:00

Věková skupina 7-11 let: základní taneční styl street dance, další styly: MTV dance, jazz-funk, karibské tance
Hlavní vedoucí: Liubava Maloman
Termín: 14.-18. srpna, od 8:00 do 16:00

HLAVNÍ VEDOUCÍ PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA
Mgr. Michaela Sklenářová

Mgr. Michaela Lišková

Životní motto: „Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“
Liubava Maloman

Životní motto: „Život nebyl včera, ani zítra, je teď. Každý okamžik je výjimečný.“

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

- cena zahrnuje svačiny a obědy
- místo konání: v prostorech taneční školy a blízkém okolí

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ:

pohodlné sportovní oblečení, náhradní tričko, obuv do vnitřních prostor (např. plátěnky)