HLEDÁME LEKTORY A LEKTORKY TANCE

Hledáme lektory a lektorky tance, protože bychom rádi doplnili náš tým o další učitele tance. Primárně hledáme vyučující standardních a latinskoamerických tanců - zvláště pro děti a individuální výuku, lektory a lektorky baletu, dětských přípravek a přípravek pro nejmenší, lektory/lektorky swingu, salsy, scénického tance, jógy, reggaetonu, …, ale rádi se necháme inspirovat i vaší specializací a vašimi představami.

V současné době nabízíme prostor v rozvrhu v rozsahu několika lekcí v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách nebo o víkendech jako zajímavý přivýdělek.

Nevyžadujeme předchozí zkušenosti s výukou v případě, že budete ochotný/á na sobě dále pracovat.

Pokud byste chtěl/a pracovat jako lektor/ka tance, rádi se společně sejdeme, abychom si popovídali o vzájemných představách. Zavolejte nám na +420 604 198 196 nebo napište na e-mail info@tanecni-skola.eu.

Co nabízíme: zázemí zavedené taneční školy, zrcadlový sál, klimatizované prostory, rozsah úvazku dle domluvy, nadstandardní finanční ohodnocení, benefity: cafeterie, návštěva dalších lekcí školy zdarma, oporu, práce na DPP nebo ŽL

Co vyžadujeme: spolehlivost a včasný příchod na lekce, společenské vystupování a základní znalost etikety, loajalitu, laskavý a trpělivý přístup ke svěřencům a zájem o práci s lidmi, ochotu připravovat se na lekce