REFERENCE

Co o nás řekli naši klienti.

Pokud chcete navštěvovat příjemné a přátelské prostředí, naučit se něco zajímavého zrelaxovat se, měli byste navštívit taneční školu Ella.
Denča
studentka

Na kurz jsme se přihlásili, protože jsme toužili po zdokonalení stávajících tanečních dovedností [partnerka :-)]. Lektoři jsou skvěle sehraní. Školu jsme si vybrali, protože nám vyhovoval termín kurzu, kurz, který probíhal ve velmi pěkném prostředí, splnil naše očekávání na 100%.
Pavel N. + Michaela S.

Dejte se na to, stojí to za to. Je to fajn!
Pavlína Č.
učitelka

Na taneční kurz jsme se přihlásili kvůli předchozí dobré zkušenosti. Výkon lektora i lektorky hodnotíme 100%. Chtěli bychom navštěvovat i další navazující lekce. Jsme 100% spokojeni s prostředím školy, vybrali jsme si ji, protože ji považujeme za “the best”. Na kurzech panuje skvělá atmosféra, lektoři jsou profesionální, školu doporučujeme dál, protože jsme zde strávili příjemné chvíle.
Zdeňka Z. + Václav Z.
zástupce ředitele + ekonom

Tanec mě baví a s kurzem jsem velmi spokojená. Je to spojení příjemného s užitečným. Radka je skvělá tanečnice i lektorka a z tohoto důvodu kurz doporučím kamarádkám.
Andrea T.
pečovatelka

Výkony lektorky i lektora hodnotíme na výbornou. Byli jsme velmi spokojeni s prostředím školy. Kurz byl pro nás příjemným zpestřením pracovního týdne, dále ho doporučíme. Oceňujeme aktivně strávený večer, je to dobrý způsob relaxace.
Jan K. + Eva K.
advokát + lékařka

Ochotný personál, dobrá cena.
Petra
studentka

Bohatý výběr kurzů, vstřícnost.
Mirka K.
technik na VŠ

Příjemné prostředí, milá lektoři, trpělivost a porozumění. Dobrá cena za kurzy a ochotný personál.
Kamila
studentka

Je to tu skvělé, naučili jsme se zde dobře tancovat v rámci našich možností.
Lucie
Učitelka

Na kurz jsem na doporučení kamaráda přihlásila manžela, neuměl tančit a bylo mi to líto. Výkon obou lektorů hodnotím jako perfektní a motivující. Super čas pro pracující lidi - nedělní kurz od 19.00. Kurzu se účastnil přiměřený počet párů, kurzy jsme již doporučili - švagr neumí tančit. Vzkaz pro ostatní - zkuste to, je to fajn a hlavně opravdu se naučíte tančit.
Martina Š. + Zdeněk Š.
chemik + programátor CNC strojů

Pobavíte se, zapotíte se a ještě se něco naučíte.
Jitka
učitelka

Na kurz jsem se přihlásila z potřeby více se hýbat a byla jsem zvědavá, jestli se latina dá tančit bez partnera. Lektorka má příjemné vystupování, výuka je oproti klasickým tanečním rychlejší. Ráda bych v kurzu pokračovala, nebo si zopakuji znovu tento již absolvovaný. Pro tancechtivé bez partnera je kurz ideální.
Jitka
archivářka

Na kurz jsme se přihlásili z důvodu svatby dcery. Líbí se nám komorní prostředí a možnost požádat lektory o dovysvětlení. Je to sranda, zábava. Nechtějí z nás dělat Travoltu, ale tančit nás naučí.
Dana K. + Petr K.
grafička + manažer

Na kurz jsem se přihlásila, abych využila volný čas a věnovala se pohybové aktivitě. Lektorka byla velmi milá, vždy připravená, usměvavá a snaživá. Příjemně strávená hodina spojená s pohybem.
Petra M.
assistant finance

Člověk se pořád učí něčemu novému, pozná nové lidi, prostředí, tance, kroky a pokud je dotyčný aktivní člověk a ne lenoch, tak by měl přijít vyzkoušet Taneční školu Ella :).
Iva
zdravotní laborantka

Příjemné prostředí, vstřícní a přátelští lektoři.
Martina
studentka

Byla jsem s Vaší školou spokojená, tak bych jí pochválila.
Jarka
vychovatelka

Na kurz jsme se přihlásili, abychom se naučili základy tance a kurz splnil naše očekávání na 100%. U obou lektorů jsme se setkali s velmi profesionálním přístupem. Ostatním bychom vzkázali: Tam Vás tančit naučí.
Klára + Milan
pracovnice v sociálních službách + státní úředník

Začněte s tancem, výborný pohyb ve vyšším věku.
Ivana S.
lékařka

Tanec mě prostě baví :-), kurz splnil mé očekávání na 1. Lektorka je výborná, vstřícná, se smyslem pro humor, a tak kurz doporučím dalším tanečnicím.
Mirka K.
technik

Těšte se tam a užijte si to! Je to SUPER.
Marcela
učitelka

Přijďte si zatančit temperamentní tance na strhující hudbu.
Alena L.
učitelka

Na taneční školu jsem slyšela chválu a byla to pravda! Výkon lektorky byl na výbornou s hvězdičkou a přemýšlím o účasti v pokračovacím kurzu. Základní kurz byl moc fajn, ale moc rychle to uteklo
Eva K.
zdravotní sestra

Lektorka Radka je výborný lektorka, který naučí tančit i to největší dřevo :).
Michaela H.
dispečerka IT firmy

Kurz splní Vaše očekávání =).
Tereza B.
mateřská dovolená (biolog)

Kurz splnil všechna očekávání (lektorka, prostředí, tanec). Uvažuji o pokračovacím kurzu. Školu doporučím dál, protože jsem byla spokojená - milí lektoři, dobré prostředí (nic nerušilo) a zábava u tance.
Sandra
studentka

Ať se ženy určitě přihlásí, je to skvělé odreagování a Tomáš je bezvadný lektor s velkou trpělivostí.
Terera M.
studentka

Taneční kurz doporučím dalším, protože výkon lektorky byl vynikající. V taneční škole najdete příjemné prostředí a skvělé lidi. Školu jsem si vybrala, protože mají vždy profesionální přístup.
Šárka K.
personalistka

Pokud se chcete naučit tančit, neváhejte. Zde Vás to 100% naučí.
Katka a Pavel
učitelka a dispečer

Chtěli jsme se naučit základní společenské tance, školu jsme si vybrali na doporučení a již jsme ji také doporučili. S jejím prostředím jsme byli velmi spokojeni. Výkon obou lektorů hodnotíme jako skvělý, kurz byl nad očekávání. Skvělá TŠ, hezké prostředí, příjemní lektoři, opravdu naučí tančit.
Iva T. + František S.
účetní + opravář lesnické a zemědělské techniky

Partnerka ještě nebyla v tanečních a chtěli jsme trávit víc času spolu. S výkonem lektorů jsme velmi spokojeni, byl výborný. Školu jsme si vybrali na doporučení a sami ji doporučíme dál - líbí se nám přístup lektorů. Ostatním bychom vzkázali, že když jsme to dali my, tak to dají také a je to legrace.
Michaela S. + Jakub A.
asistentka + státní zaměstnanec

Je tu příjemná atmosféra a něco Vás tu naučí.
Zuzana Š.
živnostník