ZÁKLADNÍ INFORMACE

Aby vše mohlo dobře klapat, musíme všichni dodržovat nějaká pravidla.

Jak se přihlásit do kurzu

U každého typu kurzu naleznete pod informacemi ke kurzu tabulku s nabídkou různých termínů kurzů a u nich tlačítko k přihlášení. Po vyplnění a odeslání elektronického formuláře Vám přijdou do Vaší emailové schránky všechny potřebné informace a také pokyny, jak postupovat dál.

Dále se můžete přihlásit:

• osobně – na recepci taneční školy v otevírací době

Do kurzů je nutné poslat přihlášku i v případě, že vlastníte dárkový poukaz.

Jaká je kapacita kurzů

Počet účastníků kurzu je z důvodu Vašeho pohodlí při výuce omezen. Přihlášku proto podejte co nejdříve, zajistíte si tak místo v tanečním kurzu a nám ulehčíte organizaci kurzu. Ve výjimečných případech je možné se po telefonické konzultaci přihlásit i těsně před zahájením kurzu, pokud to kapacita dovoluje.

Jak taneční kurz zaplatím

Informace ke způsobu úhrady tanečního kurzu Vám zašleme po zpracování přihlášky na Váš email. Kurzovné můžete zaplatit převodem na účet, nebo ho uhradit hotově na recepci taneční školy v otevírací době.

Storno poplatky

Taneční kurzy pro dospělé páry a ženy

• odhlášení se z kurzu 31 a více dní před zahájením kurzu: 10% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 90% z ceny kurzovného)
  • odhlášení se z kurzu 14 až 30 dní před zahájením kurzu: 25% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 75% z ceny kurzovného)
  • odhlášení se z kurzu 13 až jeden den před zahájením kurzu: 50% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 50% z ceny kurzovného)

Při odhlášení v den zahájení kurzu a po zahájení kurzu se kurzovné nevrací.
Pokud taneční kurz nemůžete absolvovat ze zdravotních důvodů, umožníme Vám navštěvovat následující kurz nebo převést nevyčerpané kurzovné na dárkovou poukázku.

Taneční kurzy pro děti a mládež

• odhlášení se z kurzu 60 a více dní před zahájením kurzu: 25% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 75% z ceny kurzovného)
  • odhlášení se z kurzu 59 až 1 den před zahájením kurzu: 50% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 50% z ceny kurzovného)

Při odhlášení v den zahájení kurzu a po zahájení kurzu se kurzovné nevrací.

Jak se obléknout na taneční kurz

Informace k vhodnému oblečení na daný kurz Vám vždy zašleme v průvodním dopisu ke kurzu.

Jakou zvolit obuv

Vstup do sálů je povolen pouze v čisté, suché taneční obuvi či společenské obuvi vhodné k tanci, která nezanechává stopy na podlaze v sále a která tento povrch nepoškozuje.

Obecně doporučujeme obuv pohodlnou na přiměřeně vysokém podpatku, na kurzy pro ženy můžete přijít i ve sportovní obuvi nebo piškotách.

Taneční obuv si můžete vyzkoušet i v naší taneční škole, kde vám také rádi poradíme s vhodným výběrem, nebo můžete zavítat do našeho e-shopu na adrese https://www.botydotanecnich.cz. Zakoupením tanečního kurzu pro páry od nás získáváte slevu 100 Kč na nákup taneční obuvi v naší taneční škole.

Tipy, jak si vybrat správnou taneční obuv Vám poskytne na tomto videu přímo majitel firmy JF Dance pan Jan Tománek, účastník StarDance.