SCÉNICKÝ A SOUČASNÝ TANEC - ZAČÁTEČNICE

Nová taneční sezóna přinesla nové taneční zkušenosti.

Scénický tanec je vynikající variantou pro všechny, kdo nemají rádi drilování klasické taneční techniky. Ve scénickém tanci jde o vyjádření pocitů, příběhu, emocí, … což ale neznamená, že by byl absolutně bez pravidel. Scénický tanec využívá i prvky jiných stylů - např. jazzu, moderního tance, ale i jógy, pilatesu nebo baletu. Kurz je určený pro ženy i muže, mladší i starší, a to od 12 let.

„Jakmile jednou zkusíte scénický tanec, nebudete chtít tančit nic jiného“, dodává paní lektorka Maruška.

Nevíte, jestli by vám tento typ kurzu vyhovoval?

Kurz si můžete otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jako samostatný termín jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

Je vás víc?

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet? Znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU

Mgr. Marie Tůmová

Životní motto: „Do. Or do not. There is no try.“ (Yoda)

Právě nabízené ukázkové lekce:

Termíny dalších kurzů pomalu připravujeme a budeme je postupně zveřejňovat. Těší nás Váš zájem a zkusíme být pilní jako včeličky, abyste se konkrétních termínů brzy dočkali.

Právě nabízené kurzy

PONDĚLÍ od 29. 4. 2024
TŠ Ella
16:35 - 17:35
1575
1575 Kč/8 lekcí

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

věk kurzistů: pro ženy a dívky od 12 let výše

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ:

příjemné, pružné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu, např. tričko a mikina nebo svetřík, dlouhé legíny nebo volné kalhoty, ručník, tančí se v ponožkách nebo bosky

UKÁZKY Z LEKCÍ