FIT DANCE

Je vhodnou pohybovou aktivitou pro všechny, kteří se chtějí odreagovat, bezstarostně si zablbnout a spojit příjemné s užitečným.

K účasti na kurzu není třeba mít žádné předchozí znalosti aerobiku nebo latinskoamerických tanců.

Fit dance je mix dance aerobiku a latinskoamerických tanců, hodina se skládá z aerobní části, posilování a strečinku. Na každou lekci má lektorka Lucka připravenou novou a atraktivní sestavu. Cvičení je obohaceno o taneční prvky, které ho příjemně okoření. Nedílnou součástí bývá melodická, latinskoamerická hudba, která vás skvěle naladí a přinutí broukat si do rytmu. Fit dance je vhodnou pohybovou aktivitou pro všechny, kteří se chtějí odreagovat, bezstarostně si zablbnout a spojit příjemné s užitečným. K účasti na kurzu není třeba mít žádné předchozí znalosti aerobiku nebo latinskoamerických tanců.

NEVÍTE, JESTLI BY VÁM TENTO TYP KURZU VYHOVOVAL?

Nemusíte hned hradit celé kurzovné. Můžete navštěvovat i jednotlivé lekce, na které je nutné se z organizačních důvodů předem přihlásit sms na +420 604 198 196.
Zvýhodněné kurzovné za celý kurz je 890 Kč/8 lekcí, v případě úhrady po jednotlivých lekcích je cena stanovena na 140 Kč/60 min, kurzovné se hradí před lekcí na místě v hotovosti.
Jednotlivé lekce je možné navštěvovat pouze v případě, že kurz není plně obsazený.

AKCE 3 + 1 ZDARMA

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet?
Po 6 letech znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

JAKÉ OBLEČENÍ JE VHODNÉ

sportovní oblečení
sportovní obuv
ručník
kurz obsahuje 8 lekcí
délka jedné lekce je 60 minut