FIT DANCE

Fit + tanec = ? Odpověď známe! To je tanečně-pohybový kurz vedený tělocvikářkou a tanečnicí v jedné osobě. S paní lektorkou Maruškou nepřijde zkrátka Vaše umělecká duše ani touha dát si pořádně do těla. Během lekce si zacvičíte i zatančíte, odreagujete se a připíšete si plusové body za pohybovou aktivitu. K účasti na kurzu není třeba mít žádné předchozí znalosti.

Nevíte, jestli by vám tento typ kurzu vyhovoval?

Kurz si můžete otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jako samostatný termín jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

Je vás víc?

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet? Znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU

Mgr. Marie Tůmová

Životní motto: „Do. Or do not. There is no try.“ (Yoda)

Právě nabízené ukázkové lekce:

PONDĚLÍ od 29. 4. 2024
TŠ Ella
17:40 - 18:40
100
100 Kč/1 lekce

Právě nabízené kurzy

PONDĚLÍ od 29. 4. 2024
TŠ Ella
17:40 - 18:40
1380
1380 Kč/7 lekcí

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ:

příjemné, pružné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu, např. tričko a mikina nebo svetřík, dlouhé legíny nebo volné kalhoty, sportovní obuv nebo silnější ponožky, karimatka a pití