INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA – TANEČNÍ LEKCE JEN PRO VÁS

Individuální přístup lektora Vám pomůže rychle zvládnout všechny tance, které si přejete.

Už dávno sníte o tom, že na plese jednoho večera překvapíte svou ženu úžasným waltzem, nebo o sobě víte, že se snáze učíte, když můžete mít lektora jen pro sebe. Nebo se trošku stydíte. Čeká Vás společenská událost, jejíž nedílnou součástí bude tanec, nebo se Vám stále nedostává času navštěvovat pravidelně taneční kurz. Potřebujete se rychle naučit jen některé tance, např. polku a valčík. Problém jednoduše společně vyřešíme díky nabídce individuální výuky.

Poznali jste se v některém z uvedených tvrzení?

Využijte profesionální výuku tance a ještě dnes nás kontaktujte. Domluvíme se na podrobnostech.

Kdy se individuální výuka tance hodí?

Situací, kdy je individuální výuka více než vhodná, je velké množství. Někdy prostě potřebujeme dohnat chybějící léta praxe během pár hodin nebo nám nezbývá čas absolvovat taneční kurz ve vypsaných termínech.

Pro koho je individuální výuka určena?

Individuální lekce jsou určeny jak pro páry, tak pro jednotlivce. Kurz na míru můžeme vytvořit také např. pro maturanty, přijedeme za Vámi přímo do školy a v tělocvičně bez zbytečných oficialit rychle doženeme, co jste zameškali v tanečních kurzech.
Více v kategorii Taneční kurzy u Vás.

Jak individuální výuka probíhá?

S tanečními mistry se můžete domluvit na průběhu, obsahu i délce trvání lekcí.

Kde individuální výuka probíhá?

Výuka probíhá zpravidla v prostorách naší taneční školy Ella na adrese K. Weise 1046, České Budějovice.

A kolik to stojí?

Cena za lekci je 850 Kč/45 minut, zahrnuje výuku lektora i pronájem sálu,

Kdo vyučuje individuální lekce:

Eliška Tatár
Tomáš Ondrášek