SLEVY, AKCE A STORNO POPLATKY

Využijte slevy na kurzy, aneb každá koruna se hodí!

Pro všechny, kteří se k nám do kurzů vracejí, pro všechny, kteří se rozhodnou navštěvovat naše kurzy se svými přáteli a pro třídní a jiné kolektivy jsme připravili jako příjemné překvapení několik možností, jak ušetřit a přitom navštěvovat kvalitní kurz za příjemnou cenu.

Taneční kurzy pro dospělé:

Pokud se přihlásíte společně se svými přáteli a v páru, můžete při platbě kurzu uplatnit slevu pro páry.

5 a více párů - sleva 10% - platí pro taneční kurzy pro dospělé

V případě přihlášení větší skupiny přátel nebo celé třídy na taneční kurz dohodneme slevu individuálně, zavolejte nám - +420 604 198 196.

Taneční kurzy pro mládež:

Přihlášení v páru – 100 Kč sleva ze základního kurzovného.

Přihlášení skupiny (třída, přátelé) – sleva 200 – 500 Kč ze základního kurzovného dle velikosti a složení skupiny a termínu přihlášení.

3 + 1 zdarma:

Po 6 letech znovu přinášíme klientkám (účastnicím tanečních a pohybových kurzů pro ženy - lady kurzy) jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

Storno poplatky

Taneční kurzy pro dospělé páry a ženy

  • odhlášení se z kurzu 31 a více dní před zahájením kurzu: 10% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 90% z ceny kurzovného)
  • odhlášení se z kurzu 14 až 30 dní před zahájením kurzu: 25% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 75% z ceny kurzovného)
  • odhlášení se z kurzu 13 až jeden den před zahájením kurzu: 50% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 50% z ceny kurzovného)

Při odhlášení v den zahájení kurzu a po zahájení kurzu se kurzovné nevrací.
Pokud taneční kurz nemůžete absolvovat ze zdravotních důvodů, umožníme Vám navštěvovat následující kurz nebo převést nevyčerpané kurzovné na dárkovou poukázku.

Taneční kurzy pro děti a mládež

  • odhlášení se z kurzu 60 a více dní před zahájením kurzu: 25% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 75% z ceny kurzovného)
  • odhlášení se z kurzu 59 až 1 den před zahájením kurzu: 50% z ceny kurzovného (bude Vám vráceno 50% z ceny kurzovného)

Při odhlášení v den zahájení kurzu a po zahájení kurzu se kurzovné nevrací.


Výpočet ceny kurzovného při použití dárkového poukazu a zároveň procentualni slevy:
jednotlivec: zakladni cena kurzovneho [minus] zaplacena hodnota poukazu [minus] ( (zakladni cena kurzovneho [minus] zaplacena hodnota poukazu) [krat] procentualni vyse slevy [deleno] 100)
pár: zakladni cena kurzovneho [krat] 2 [minus] zaplacena hodnota poukazu [minus] ( (zakladni cena kurzovneho [krat] 2 [minus] zaplacena hodnota poukazu) [krat] procentualni vyse slevy [deleno] 100)