LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY A DÍVKY - ZAČÁTEČNICE

Máte rády tanec? Chcete se cítit sexy? Vyzkoušejte latinskoamerické tance pro ženy!

Kurz je vytvořený pro všechny ženy i mladé dámy bez rozdílu věku, které mají rády smyslné pohyby ve spojení s latinskoamerickou hudbou. Tanec vám pomůže vylepšit držení těla a zformovat postavu, odhodit zábrany, aktivně si odpočinout od každodenního shonu a načerpat novou energii. Každá lekce trvá 60 minut. Nejprve se protáhnete po náročném pracovním dni, a pak už se jen necháte unášet žhavými melodiemi.

Lady kurzy jsou zaměřené na výuku latinskoamerických tanců jako je chacha, salsa, rumba nebo jive v sólo úpravě pro ženy, proto pro tento typ kurzu nepotřebujete taneční protějšek.

Nevíte, jestli by vám tento typ kurzu vyhovoval?

Kurz si můžete otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jako samostatný termín jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

Je vás víc?

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet? Znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

LEKTOR VAŠEHO KURZU
Tomáš Ondrášek

Tomáš Ondrášek

Životní motto: „Nezáleží na tom, s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš.“

Právě nabízené ukázkové lekce:

STŘEDA od 3. 4. 2024
TŠ Ella
19:05 - 20:05
100
100 Kč/1 lekce

Právě nabízené kurzy

STŘEDA od 3. 4. 2024
TŠ Ella
19:05 - 20:05
1575
1575 Kč/8 lekcí

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ:

  • sportovně elegantní outfit: legíny, tréninková sukně nebo elegantní fitness tepláky, pěkné tričko, tréninkové taneční šaty, kardigan nebo svetřík, nezapomeňte přihodit i ručník
  • pro začátek plátěnky nebo balerínky, později taneční obuv nebo tréninková taneční obuv (www.tanecni-boty.eu)
FOTO Z LEKCÍ