LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO ŽENY A DÍVKY - ZAČÁTEČNICE

Máte rády tanec? Chcete se cítit sexy? Vyzkoušejte latinskoamerické tance pro ženy!

Kurz je vytvořený pro všechny ženy a slečny bez rozdílu věku, které mají rády smyslné pohyby ve spojení s latinskoamerickou hudbou. Tanec na člověka působí příznivě, i když zrovna nemáme taneční protějšek. Tanec pomůže vylepšit držení těla a zformovat postavu, odhodit zábrany, aktivně si odpočinout od každodenního shonu a načerpat novou energii. Každá lekce trvá 60 minut. Nejprve se protáhnete po náročném pracovním dni a pak už se jen necháte unášet žhavými melodiemi.

Lady kurzy jsou zaměřené na výuku latinskoamerických tanců jako je chacha, salsa, bachata nebo jive v sólo úpravě pro ženy.

Tančíme bez roušek

Díky dotazu Svazu učitelů tance máme jasné vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR ohledně povinnosti nošení roušek během tanečního kurzu. Během tanečních lekcí není povinné nosit ochranu dýchacích cest.
Zdroj: Svaz učitelů tance

V případě, že se před lekcí nebudete cítit dobře, budeme rádi, když návštěvu lekce odložíte a kontaktujete nás ohledné možnosti náhrady lekce.

NEVÍTE, JESTLI BY VÁM TENTO TYP KURZU VYHOVOVAL?

Nemusíte hned hradit celé kurzovné. Můžete navštěvovat i jednotlivé lekce, na které je nutné se z organizačních důvodů předem přihlásit sms na +420 604 198 196.
Zvýhodněné kurzovné za celý kurz je 1050 Kč/8 lekcí, v případě úhrady po jednotlivých lekcích je cena stanovena na 160 Kč/60 min, kurzovné se hradí před lekcí na místě v hotovosti.
Jednotlivé lekce je možné navštěvovat pouze v případě, že kurz není plně obsazený.

AKCE 3 + 1 ZDARMA

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet?
Po 6 letech znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

CO O NÁS ŘEKLI BÝVALÍ ABSOLVENTI

JAKÉ OBLEČENÍ JE VHODNÉ

sportovní oblečení
sportovní nebo taneční obuv
ručník
kurz obsahuje 8 lekcí
délka jedné lekce je 60 minut