TANEČNÍ SEZNAMKA PRO NEZADANÉ

Pomůžeme Vám najít tanečního partnera.

Chtěli byste tančit, ale nemáte vhodný taneční protějšek? Rádi Vám jej pomůžeme nalézt. Jako službu našim klientům nabízíme první taneční seznamku v Českých Budějovicích.

Vyplňte níže uvedený formulář a my zdarma na této stránce budeme Váš inzerát prezetovat. Pokud se někomu Váš inzerát bude zamlouvat, jednoduše Vám může přes tlačítko ODPOVĚDĚT odeslat email. Dokud na jeho email neodpovíte, je Váš email před dotyčným utajený.

Aktuální pomáháme najít tyto taneční protějšky:
Lucie (17 let)
179 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera. Ráda bych v tanci soutěžila, ale když nebudeš chtít, tak nemusíme. Pokud bys měl zájem o tanec, tak se ozvi.
Zdeněk (42 let)
170 cm
Zdravím všechny ženy a dívky , baví mě tančit a být ve společnosti. Rád bych začal chodit do tanečních kurzů pro začátečníky už od listopadu 2023 a nemám partnerku a proto ji hledám. Výška 170 cm, silnější postavy, jsem pohyblivý, zábavný, snažím se být společensky kultivovaný, Foto v obleku pošlu na Váš Email. S pozdravem Zdenda. jakubec.z@seznam.cz
Tereza (18 let)
162 cm
Ahoj, minulý rok jsem absolvovala taneční (základní kurz) a ráda bych ve svých znalostech pokročila trochu dál. Hledám tanečního partnera pro kurz latinskoamerických tanců :)
Pavel (19 let)
180 cm
Ahoj, rád bych našel partnerku do kurzu společenských tanců pro začátečníky v ČB. Kurz začíná už 12.2.2023. :)
Peter (30 let)
182 cm
Ahoj, hľadám tanečnú partnerku, ktorá by chcela chodiť do tanečnej v Českých Budějoviciach na lekcie pre začiatočníkov. Chcel by som chodiť na štandrdné (spoločenské) tance.
Nikola (24 let)
170 cm
Ahoj ! Hledám tanečního partnera na bachatu. Jsem začátečník. Kdyby se našel někdo kdo už mám s bachatou zkušenosti a bavilo by ho mě trénovat bylo by to skvělé, jsem velice učenlivá. Uvítám osobní setkání aby jsme zjistili zda-li tam budou vzájemné sympatie a neplýtvali časem. Neplánuji si zatančit pár lekcí ale chci se tomu věnovat do budoucna na “plný úvazek”.
Martin (42 let)
178 cm
Ahojky tanci a jeho vášni:-), jmenuji se Martin a před cca 3 roky jsem prošel základním kursem Salsy a trosku jsem nahlednul do Bachaty a rad bych v tomto oslovil dívku, která by chtela jít tímto směrem a můj mail: kolar_martin@centrum.cz nebo mob: 724037358, budu se tesit:-), Martin
Lada (49 let)
165 cm
Ahoj, ráda bych s Tebou tančila nejen v kurzu, ale i protancovala třeba ples. Co Ty na to?
Pavel (23 let)
180 cm
Ahoj, již dříve jsem chodil na středně pokročilé kurzy a chtěl bych se po delší době do tanečních vrátit. Nebráním se ani si zopakovat některý z předešlých kurzů.
Lucie (21 let)
167 cm
Ahoj , Jmenuji se Lucka a sháním k sobě tanečního partnera. Chtěla bych chodit na latinský i standartní tance v Českých Budějovicích, ale nemám partnera. Tak jestli by se někdo našel schopný jít se mnou do tanečních pro začátečníky latinských a standardních tanců, budu ráda :).
Blanka (29 let)
159 cm
Ahojky, hledam tanecniho partnera na salsu v Českych Budejovicich. Rada bych se tento tanec naucila, jsem zacatecnik. Bydlim v Českych Budejovicich, je mi 29 let, merim 159 cm. Pokud by mel nekdo zajem, ozvete se mi na email: pribylova33@seznam.cz Budu se tesit!!
Jana (21 let)
163 cm
Ahoj, ráda bych si zopakovala základní taneční kroky a zase vyrazila do společnosti. Hledám proto partnera, který bude mít trpělivost spíše se začátečníkem.
Martin (42 let)
182 cm
Do tanečních kurzů pro mírně pokročilé v ČB hledám partnerku. Kurz obsahuje klasické i latinskoamerické tance (jednou týdně 8 lekcí, termín uvidíme) Těším se :)
franta (55 let)
179 cm
... jeden mladý ( 55 ) nabízí účast v tanečním kurzu pro začátečníky ...
Věrka (50 let)
174 cm
Ahoj, pokud se najde partner ke společnému tanci pro začátečníky v Českých Budějovicích, ráda si zatancuji.
Jitka (50 let)
170 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera, se kterým bych mohla v Českých Budějovicích navštěvovat kurz začátečníků, možná i pokročilých.
Sabina (18 let)
163 cm
Ahoj, chtěla bych chodit do tanečních v Českých Budějovicích a proto hledám tanečního partnera. :)
Chci vložit inzerát:

  • Vyplňte základní údaje o sobě.
  • Zkontrolujte, zda se nevloudila chybička do vašich kontaktních údajů.
  • Klikněte na VLOŽIT INZERÁT.