TANEČNÍ SEZNAMKA PRO NEZADANÉ

Pomůžeme Vám najít tanečního partnera.

Chtěli byste tančit, ale nemáte vhodný taneční protějšek? Rádi Vám jej pomůžeme nalézt. Jako službu našim klientům nabízíme první taneční seznamku v Českých Budějovicích.

Vyplňte níže uvedený formulář a my zdarma na této stránce budeme Váš inzerát prezetovat. Pokud se někomu Váš inzerát bude zamlouvat, jednoduše Vám může přes tlačítko ODPOVĚDĚT odeslat email. Dokud na jeho email neodpovíte, je Váš email před dotyčným utajený.

Aktuální pomáháme najít tyto taneční protějšky:
Ilona (59 let)
156 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera pro základní kurz v Českých Budějovicích, na věku nezáleží, jde mi jen o tanec.
Olga (50 let)
160 cm
Ahoj,ráda bych vyplnila svůj volný čas tancem. Jsem začátečník,ale ne úplné dřevo. Najde se sympaťák...
Lucka (22 let)
158 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera, se kterým bych mohla navštěvovat kurz pro začátečníky. Naposledy jsem tancovala v tanečních a od té doby jsem vše zapomněla.
Markéta (26 let)
161 cm
Ahoj, ráda bych se naučila tancovat, ale nemám s kým. Hledám proto tančního partnera na začátečnický kurz. Markéta
Kristina (34 let)
166 cm
Ahoj, hledám partnera pro začátky společenského tance, pokud jsi na tom stejně, ozvi se.
Tomáš (28 let)
176 cm
Ahoj, chtěl bych začít chodit do tanečních a hledám taneční partnerku.
Josef (39 let)
179 cm
Ahoj rád bych se přiučil novým tanečkům,s fajn dívkou, která by se s úsměvem přidala a s pocitem blízkosti si nádherně zatancovala a nebo i zasmála, děkuji za odpověď.
Milada (20 let)
171 cm
Zdravím. Hledám tanečního partnera už velmi dlouhou dobu na to abych mohla žít svůj sen. Bohužel se mi nedaří. Ráda bych tančila latinskoamerické tance a vše kde je vášen. Jsem z Jindřichova Hradce. budu ráda za každý email. děkuji
Tereza (17 let)
168 cm
Dobrý den/Ahoj, Našel by se taneční partner na latinu nebo standartní tance? Pro začátečnici jako jsem já, byla jsem pouze v tanečních, jindy jsem netancovala a mrzí mě to. Láká mě to zkusit.
Hedvika (28 let)
174 cm
Zdravím všechny taneční nadšence. Pokud by se zde našel nějaký začátečník, který by se chtěl naučit tančit, nechť se ozve :)
Eliška (16 let)
164 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera, který rád a dobře tancuje a má chuť se stále zlepšovat. Sama jsem navštěvovala základní a dva pokračovací kurzy v jiné taneční škole, ale chci zkusit zase něco jiného. Ráda bych se tanci věnovala dále, zlepšovala techniku a učila se nové věci, bohužel však zatím nemám nikoho, kdo by do toho šel se mnou. Sportovnímu tanci se věnovat nechci, na to nemám čas ani prostředky. Spíše mi vyhovuje tanec jen jako koníček, ale na nějaké úrovni.
Pavel (19 let)
180 cm
Ahoj,hledám taneční partnerku na začátečnický kurz.
Jana (39 let)
171 cm
Ahoj, v mládí jsem se věnovala tancování a ráda bych se k tomuto koníčku vrátila. Nemám však partnera, který také rád tancuje a vypadne tak z pracovního koloběhu, seznámi se s příjemnými lidmi a trošku potrápí své tělo. Přestože jsem několikkrát absovovala taneční kurzy pro začátečníky i pokročilé po čase na to člověk zapomene,když nemá možnost si zatancovat a zdokonalovat se. Děkuji všem za odpověď.
mariana (37 let)
167 cm
ahoj, rada by som sa naucila tancovat a hladam si tanecneho partnera
Radka (23 let)
165 cm
Ahoj, měla bych zájem o kurz pro začátečníky a sháním tak k sobě tanečního partnera.
Oksana (44 let)
156 cm
Hledám tanečního partnera. I am temporary working in Ceske Budejovice and use time to improve my dancing skills. I am already member of Ella school women class and would like to join pair dance. One or two times per week would be possible.
lucybest (31 let)
176 cm
I am a good caring and loving lady with sense of humor, i like some one to talk to me, i wish to meet someone who will be sincere enough in proving his love and emotion with each other.
Vojta (26 let)
186 cm
Ahoj, našla by se nějaká partnerka na tanec jak klasický nebo latinu? Rád bych se naučil něco nového, protože jsem taneční promeškal. Vojta :)
Marcela (53 let)
173 cm
Hledám tanečního partnera na standardní nebo latinskoamerické tance. Na stavu ani věku nezáleží, hledám jen tanečníka. Věk je jen číslo. Jsem štíhlé sportovní postavy,s akční povahou.
Lucie (32 let)
172 cm
Dobrý den, miluju tanec každou svou buňkou a už dlouho mne trápí, že tančím jen sama, chybí mi souhra těl při tanci a úsměv protějšku. Nechci se seznamovat, partnera mám, jen se mnou nechce tančit :( ale ani tak se nevzdávám naděje, že tu je nějaký muž, který stejně tak miluje tanec a dokáže se vždy zasmát. Na věku mi nezáleží, hlavně aby mne unesl :D
Michaela (31 let)
153 cm
Ahoj, jsem prcek, ale to nemění nic na tom, že bych se ráda naučila tančit. :-) Hledám partnera pro základní kurz.
Iva (32 let)
170 cm
Zdravím všechny s chutí se naučit nebo oprášit taneční umění:-) Měla bych zájem o kurz pro začátečníky a sháním tak k sobě tanečního partnera. Ráda bych se naučila základní tance, které je pak možné využít třeba na plesech. Děkuji.
Iva (50 let)
170 cm
Vážení, ráda tančím, ale kroky už jsem většinou zapomněla, u nás na vsi se totiž praktikuje jen valčík a polka :-) Ráda bych si to oprášila v kurzu pro začátečníky, půjdete do toho někdo se mnou? Mohla by to být dobrá legrace... těším se! A ještě... na svůj věk prý nevypadám, tak se mne mládeži nebojte =D
Radka (28 let)
170 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera, který by rád vyplnil volný čas tancem. Tancuji standard i latinu, pokročilejší úroveň.
Michaela (31 let)
162 cm
Ahoj, ráda bych chodila na taneční kurz nejlépe latinsko americké tance ale šla by i klasika, spíš teda začátečník :-) Najde se nějaký sympatický mládenec který mě provede v kole? :-)
Kostya (35 let)
176 cm
Look for woman for latino-amerikan dance. For beginner. Not speak chesky language but will try advance.
Chci vložit inzerát:

  • Vyplňte základní údaje o sobě.
  • Zkontrolujte, zda se nevloudila chybička do vašich kontaktních údajů.
  • Klikněte na VLOŽIT INZERÁT.